Samsung już nabija się z większego ekranu iPhone'a 6

Samsung już nabija się z większego ekranu iPhone'a 6

Samsung już nabija się z większego ekranu iPhone'a 6
Źródło zdjęć: © youtube.com
Miron Nurski
22.07.2014 12:14, aktualizacja: 22.07.2014 14:14

Czekasz na iPhone'a z większym ekranem? Samsung próbuje Cię przekonać, że nie musisz czekać.

Chyba wszyscy pamiętamy argumenty użytkowników iPhone'ów przemawiające za 3,5-calowym ekranem (te o zasięgu kciuka) i Steve'a Jobsa twierdzącego, że "cegieł z 4-calowymi ekranami nikt nie zechce". Kojarzycie jeszcze ten skądinąd nieaktualny już obrazek?

Obraz
© thenextweb.com

W zasadzie Jobs miał rację, bo 4 cale faktycznie przestają wystarczać konsumentom. Ostatecznie nawet Apple musi się złamać, czego efektem jest znany z licznych przecieków iPhone 6 w wersjach z 4,7- i 5,5-calowym ekranem.

Taki ruch ze strony Apple'a w połączeniu z wykorzystywaną przez lata argumentacją sprawia oczywiście, że gigant z Cupertino w zasadzie sam ładuje armaty wymierzone w swoich zwolenników. Takiej okazji nie mógł oczywiście zaprzepaścić Samsung, który postanowił dolać oliwy do ognia za pomocą swojej nowej reklamy.

*- Stary, iPhone może mieć większy ekran!

  • A to się jeszcze nie stało?

Znasz to coś, na co czekałeś przez jakieś 2 lata. Jak będzie niesamowicie i jak to rozsadzi twój umysł. Cóż, to było tutaj przez cały czas. Ale może ty po prostu lubisz czekać...

  • Musisz być szczęśliwy.
  • Taa...

*Oto wszystko, na co czekałeś. 5,1 cala i FullHD w Galaxy S5.

Samsung tym samym dał producentom ważną lekcję: "uważaj jakie wady wytykasz konkurentom, bo kiedyś twoje argumenty mogą zostać wykorzystane przeciwko tobie". Inna sprawa jest taka, że również i Koreańczycy mogliby skorzystać z tej lekcji. Wszyscy pamiętamy przecież jak nabijali się z kolejek pod sklepami Apple'a, podczas gdy rynkowy debiut Galaxy S5 wyglądał bardzo podobnie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)