Samsung potwierdza: Galaxy S6 będzie szybki

Samsung potwierdza: Galaxy S6 będzie szybki

Shutterstock
Shutterstock
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
17.02.2015 13:07, aktualizacja: 17.02.2015 14:07

Jeśli wierzyć dotychczasowym przeciekom, Galaxy S6 nie tylko będzie napędzany przez ultrawydajnego Exynosa 7420, ale i sprawujące nad nim oprogramowanie przejdzie kurację odchudzającą, co także ma się przełożyć na wzrost wydajności. Teraz o nowym flagowcu w kontekście szybkości zaczyna już mówić sam producent.

Za pośrednictwem serwisów społecznościowych Samsung opublikował właśnie kolejny teaser nadchodzacego urządzenia będący częścią kampanii #TheNextGalaxy. 21-sekundowe wideo jasno sugeruje, że możemy oczekiwać prawdziwego demona wydajności.

Im szybszy jestem, tym więcej zostaje zrobione. I więcej czasu mogę poświęcić innym. Jestem kolejnym Galaxy.

Pytanie tylko, czy zapowiedź odnosi się wyłącznie do wydajnego procesora będącego sercem Galaxy S6, czy też oprogramowanie faktycznie będzie w stanie wycisnąć z niego ostatnie soki, a spowolnienia i klatkowanie animacji odejdą w niepamięć. Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Przypominam, że S-szóstka zostanie zaprezentowana 1 marca w Barcelonie. Poniżej możecie również rzucić okiem na wcześniejszy teaser, który poświęcony jest aparatowi nadchodzącego smartfona.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)