Samsung pracuje nad okrągłym zegarkiem. Pokaże go zapewne na MWC 2015

Samsung pracuje nad okrągłym zegarkiem. Pokaże go zapewne na MWC 2015
09.01.2015 17:45
Samsung pracuje nad okrągłym zegarkiem. Pokaże go zapewne na MWC 2015
Źródło zdjęć: © sammobile
Kamil Zawiślak
Kamil Zawiślak

Swego czasu Samsung zarejestrował odpowiedni patent. Teraz dowiadujemy się czegoś więcej na temat okrągłego smartwatcha w ofercie Koreańczyków.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że Samsung nie ma jeszcze okrągłego zegarka w portfolio. Wygląda na to, że marcowe targi MWC w Barcelonie będą dobrą okazją, by zmienić ten stan rzeczy prezentując nowy gadżet.

Na tytułowej grafice widać, jakby sterowanie zegarkiem mogło odbywać się poprzez obracanie obudową. Mam nadzieję, że tak będzie i w ten sposób Samsung wprowadzi powiew świeżości do swoich smartwatchy.

412091849478833062
Źródło zdjęć: © phonearena

Niestety, ale w chwili obecnej wiemy niewiele. Zegarek ma pracować pod kontrolą Tizena, ale to chyba nikogo nie dziwi. Otrzymał kryptonim Orbis, a jego kodowe oznaczenie to SM-R720. Za całym wyciekiem stoi serwis SamMobile

Mamy więc podstawy, by sądzić, że na zbliżających się targach faktycznie zobaczymy pierwszy zegarek z okrągłą kopertą. Jeżeli wraz z nim Samsung zaprezentuje kolejną wersję Tizena, która wniesie (mam nadzieję) coś nowego, to szykuje się nam bardzo ciekawy produkt.

Źródło: SamMobile

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)