Samsung pracuje nad okrągłym zegarkiem. Pokaże go zapewne na MWC 2015

Samsung pracuje nad okrągłym zegarkiem. Pokaże go zapewne na MWC 2015

Samsung pracuje nad okrągłym zegarkiem. Pokaże go zapewne na MWC 2015
Źródło zdjęć: © sammobile
Kamil Zawiślak
09.01.2015 17:45, aktualizacja: 28.02.2015 10:38

Swego czasu Samsung zarejestrował odpowiedni patent. Teraz dowiadujemy się czegoś więcej na temat okrągłego smartwatcha w ofercie Koreańczyków.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że Samsung nie ma jeszcze okrągłego zegarka w portfolio. Wygląda na to, że marcowe targi MWC w Barcelonie będą dobrą okazją, by zmienić ten stan rzeczy prezentując nowy gadżet.

Na tytułowej grafice widać, jakby sterowanie zegarkiem mogło odbywać się poprzez obracanie obudową. Mam nadzieję, że tak będzie i w ten sposób Samsung wprowadzi powiew świeżości do swoich smartwatchy.

Obraz
© phonearena

Niestety, ale w chwili obecnej wiemy niewiele. Zegarek ma pracować pod kontrolą Tizena, ale to chyba nikogo nie dziwi. Otrzymał kryptonim Orbis, a jego kodowe oznaczenie to SM-R720. Za całym wyciekiem stoi serwis SamMobile

Mamy więc podstawy, by sądzić, że na zbliżających się targach faktycznie zobaczymy pierwszy zegarek z okrągłą kopertą. Jeżeli wraz z nim Samsung zaprezentuje kolejną wersję Tizena, która wniesie (mam nadzieję) coś nowego, to szykuje się nam bardzo ciekawy produkt.

Źródło: SamMobile

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)