Samsung przez przypadek przyznał się do produkcji nowego Nexusa?

Samsung przez przypadek przyznał się do produkcji nowego Nexusa?

Fot. na lic. CC; Flickr.com/by Alex E. Proimos
Fot. na lic. CC; Flickr.com/by Alex E. Proimos
Paweł Żmuda
12.07.2011 11:00, aktualizacja: 12.07.2011 13:00

Plotki o nowym telefonie Google'a z linii Nexus pojawiają się chyba tak często jak domysły o szczegółach specyfikacji nowego iPhone'a. Tym razem wieści o kolejnym Nexusie pochodzą z nieco bardziej wiarygodnego źródła. Wygląda na to, że przedstawiciele Samsunga przez przypadek przyznali się do produkcji nowego urządzenia.

Na oficjalnym koncie rumuńskiego oddziału Samsunga w mikroblogowym serwisie Twitter pojawiło się kilka wpisów dotyczących nowego urządzenia. W pierwszym osoba odpowiedzialna za obsługę Twittera przyznała, że kolejny Nexus będzie urządzeniem Samsunga wyposażonym w ekran Amoled Super HD. W kolejnym wpisie zdradzono, że produkcja komórki ma rozpocząć się pod koniec roku, a smartfon trafi na rynek z Androidem 4.0 na pokładzie.

Fot. Twitter
Fot. Twitter

Pikanterii dodaje fakt, że wpisy z twitterowego konta rumuńskiego Samsunga zostały już usunięte. To może znaczyć, że oddział ma coś do ukrycia, a wewnątrz posypią się głowy. Z drugiej strony być może ktoś najzwyczajniej się pomylił. I tak lepsze to niż plotki pochodzące od anonimowych informatorów.

Miejmy nadzieję, że na oficjalne potwierdzenie producenta nowego Nexusa nie trzeba będzie długo czekać.

Źródło: pocketnow

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)