Samsung S Life - zapowiada się kolejna rewolucja

Samsung S Life - zapowiada się kolejna rewolucja
Mateusz Żołyniak

11.03.2010 18:57, aktual.: 11.03.2010 19:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapowiada się na to, że nie będziemy musieli długo czekać na kolejny rewelacyjny produkt Samsunga. Już na targach CTIA Wireless, które rozpoczną się 23 marca w Las Vegas południowokoreański producent zaprezentuje nam S Life. Czym jest nowy produkt firmy?

Na razie tego nie wiadomo. Niemniej po kolejnej już zapowiedzi imprezy z cyklu Samsung Mobile Unpacked 2010 można wnioskować, że będzie to coś zupełnie nowego i wyjątkowego. Przypomnę, że wcześniej w ten sposób firma zapowiadała modele: S8000 Jet oraz pierwszego smartfona z systemem Bada OS - Wave S8500.

Obraz

S Life, tak jak podano na zaproszeniu, ma być:

Enrichment through technology, simplicity through innovation. “S Life” is much a feeling as it is an incredible achievement. Join us as we explore the life we dream and the reality that is “S Life” at this exclusive launch event.

(Wzbogaceniem poprzez technologię, prostotą dzięki innowacyjności. S Life to więcej niż uczucie, to niesamowite osiągnięcie. Dołącz do nas, gdy przemierzmy życie o jakim marzymy i rzeczywistość jaką jest S Life, podczas tego ekskluzywnego wydarzenia.)

O co w tym chodzi? Z jednej strony firma może zaprezentować nam kolejnego smartfona z systemem bada OS. Niemniej, jest to mało prawdopodobne, przynajmniej do premiery Wave'a. Być może S Life to nowy interfejs firmy, który znajdziemy w telefonach firmy lub usługa, która wniesie nową świeżość do świata telefonów komórkowych. Na szczęście targi CTIA 2010 zaczynają się już 23 marca i nie będziemy musieli długo czekać na odpowiedź.

Źródło: phonedog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)