Samsung T659 Scarlet i Nokia 5130 w T-Mobile

Samsung T659 Scarlet i Nokia 5130 w T-Mobile16.08.2009 14:00
samsung-scarlet-t649-t-mobile
samsung-scarlet-t649-t-mobile
Katarzyna Pura

W sieci T-Mobile do sprzedaży we wrześniu bieżącego roku wejdą dwa telefony - znana nam już Nokia 5130 XpressMusic oraz nieznany do tej pory model od Samsunga - slider T659 Scarlet.

Zacznijmy od poznania Samsunga Scarlet. Jak już wspomniałam jest to slider, według mojej oceny - dość dobrze wyglądający (ale wiadomo, że każdy ma inny gust, więc proszę się nie czepiać). Na jego pokładzie znajdziemy przede wszystkim aparat 2 Mpix z możliwością nagrywania filmików wideo, 3G, Bluetooth oraz obsługę skrzynki e-mail.

Samsung Scarlet powinien pojawić się w sprzedaży w T-Mobile 2. września bieżącego roku. Jego cena na razie pozostaje tajemnicą, ale myślę, że zbyt drogi nie powinien być - wskazuje na to specyfikacja.

Drugim telefonem, który zawita do tamtejszej sieci we wrześniu, a dokładniej 16. Dnia tego miesiąca, będzie Nokia 5130 XpressMusic. Na jej pokładzie znajdziemy wyświetlacz QVGA, dedykowane klawisze muzyczne, wejście słuchawkowe 3.5 mm, Bluetooth, radio z RDS oraz aparat 2 Mpix. Nie obsługuje 3G. Jego cena w sieci T-Mobile również nie została podana, ale w Europie sprzedaje się na poziomie 115 euro.

Źródło: Unwired View

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)