Samsung wygrał internet używając jednego emotikonu

Samsung wygrał internet używając jednego emotikonu

Samsung wygrał internet używając jednego emotikonu
Miron Nurski
25.04.2017 06:49, aktualizacja: 25.04.2017 08:50

Słyszycie ten dobiegający zza oceanu okrzyk radości? Social media ninja obsługujący profil Samsunga na Twitterze chyba właśnie dostał awans.

Na twitterowym profilu Samsunga pojawiła się zachęta do publikowania własnych zdjęć zrobionych Galaxy S8. Nie trzeba było długo czekać na pojawienie się pierwszego żartownisia, ale ten nie docenił koreańskiego producenta. Nie zdawał sobie sprawy, że po drugiej stronie monitora siedzi geniusz. Prawdziwy guru mediów społecznościowych. Sułtan ciętej riposty, który osiągnął czwarty stopień wtajemniczenia we władaniu emotikonami. Spójrzcie na to:

Obraz
© twitter.com/SamsungMobileUS

Dla tych, którzy oglądają ten zrzut ekranu na niewielkim wyświetlaczu: Samsung w odpowiedzi umieścił emotikonę mikroskopu.

Zagranie ryzykowne, ale się opłaciło

Osoba obsługująca profil Samsunga na Twitterze nie mogła wiedzieć, czy odbiorca tej zabawnej riposty wykaże się dostatecznym poczuciem humoru. Gdyby trafiło na ponuraka, który odebrałby to jako obelgę, mogłoby się skończyć nieprzyjemną aferą.

Główny zainteresowany nie ukrywa jednak, że bardzo go cała sytuacja rozbawiła. Wspomniane tweety rozeszły się błyskawicznie, co przysporzyło mu zresztą popularności na Twitterze.

Samsung także sporo na tej sytuacji ugrał. W chwili pisania tekstu jego riposta miała na koncie blisko 14 tys. udostępnień i niemal 23 tys. polubień. Wrzucony przez Edwarda zrzut ekranu zebrał ponad 56 tys. udostępnień i 127 tys. polubień. Obrazki pojawiły się ponadto na paru serwisach z memami, a o całej sprawie napisał m.in. Mashable.

To ci się udało, Samsungu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)