Samsung wycofał Androida 11 i One UI 3.0 dla serii Galaxy S10

Samsung wycofał Androida 11 i One UI 3.0 dla serii Galaxy S10
Źródło zdjęć: © fot. Komorkomania.pl/Miron Nurski
Arkadiusz Stando

23.01.2021 14:50, aktual.: 25.01.2021 15:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Minęło zaledwie kilka tygodni od wypuszczenia Androida 11 i One UI 3.0 dla smartfonów z serii Galaxy S10. Okazuje się, że Samsung musiał wycofać aktualizację ze względu na sporą ilość błędów w oprogramowaniu.

Z pewnością wiadomość o aktualizacji do Android 11 sprawiła uśmiech na twarzach właścicieli urządzeń Samsung Galaxy S10, ale długo się nie nacieszyli. Koreański producent nagle wycofał aktualizację i nie jest ona dostępna z poziomu urządzenia ani aplikacji SmartSwitch. Nie udostępniono żadnego oficjalnego komunikatu z wyjaśnieniami.

Na podstawie doniesień internautów możemy wywnioskować, że w oprogramowaniu sprzętowym pojawiło się wiele błędów. Użytkownicy narzekali między innymi na problemy z utrzymywaniem ostrości przez aparat czy notoryczne nagrzewanie się smartfonów Samsung Galaxy S10. Niewykluczone, że istnieje więcej błędów, które zmusiły Samsunga do wycofania aktualizacji.

Zdjęcie przysłał nasz czytelnik Oskar
Zdjęcie przysłał nasz czytelnik Oskar

Nie wiadomo, kiedy można spodziewać się przywrócenia aktualizacji do Androida 11 i One UI 3.0. Jak na razie producent nie potwierdził nawet, czy błędy wskazane przez internautów są powodem cofnięcia aktualizacji.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)