Samsung zmienia plany? Galaxy S22 Ultra jednak ma wyglądać inaczej

Samsung zmienia plany? Galaxy S22 Ultra jednak ma wyglądać inaczej18.10.2021 11:35
Samsung zmienia plany? Galaxy S22 Ultra jednak ma wyglądać inaczej

Jeśli należysz do grona osób, które krytykowały pierwsze wizualizacje Samsunga Galaxy S22 Ultra, chyba możesz odetchnąć z ulgą.

Pod koniec września pojawiły się przecieki, jakoby nadchodzący Samsung Galaxy S22 Ultra miał mieć charakterystyczną wysepkę z aparatami w kształcie litery P.

Od początku mówiło się, że wygląd telefonu nie został jeszcze sfinalizowany i Koreańczycy mogą wprowadzić zmiany. W ostatnich nasiliły się głosy, według których projekt wysepki P trafił do kosza, co pokrywa się z najnowszymi przeciekami na temat wzornictwa.

Samsung Galaxy S22 Ultra na nowych wizualizacjach

Serwis LetsGoDigital nawiązał kontakt z byłym pracownikiem Samsunga, który dysponuje ponoć wiarygodnymi informacjami na temat planów firmy.

Samsung Galaxy S22 Ultra - wizualizacja na podstawie przecieków
Źródło zdjęć: © LetsGoDigital.org
Samsung Galaxy S22 Ultra - wizualizacja na podstawie przecieków

Według najnowszych doniesień, Samsung Galaxy S22 Ultra w ogóle nie będzie miał wysepki z aparatami. Zamiast tego Samsung ma zastosować wystające obiektywy.

Zmianie nie uległy natomiast ponoć plany dotyczące bryły telefonu; ta w dalszym ciągu ma być kanciasta i nawiązująca wizualnie do modelu z linii Galaxy Note.

Samsung Galaxy S22 Ultra - wizualizacja na podstawie przecieków
Źródło zdjęć: © LetsGoDigital.org
Samsung Galaxy S22 Ultra - wizualizacja na podstawie przecieków

Sztandarowym kolorym obudowy ma być czerwień.

Dlaczego Samsung w ogóle eksperymentuje z wyglądem Galaxy S22? Problemem jest ponoć rysik S Pen

Każdy smartfon z linii Galaxy S21 ma wysepkę zintegrowaną z metalowym obramowaniem. Takie wzornictwo ma zostać zaadoptowane także przez modele S22 i S22 Pro.

Samsung Galaxy S22 - wizualizacja na podstawie przecieków
Źródło zdjęć: © twitter.com/OnLeaks / Zouton.com
Samsung Galaxy S22 - wizualizacja na podstawie przecieków

Dlaczego w przypadku Galaxy S22 Ultra Samsung kombinuje z wyglądem? Liczne doniesienia wskazują na to, że chodzi o wbudowany slot na rysik. Gdyby w jednym telefonie firma miała zastosować dużą metalową wysepkę, 6,8-calowy ekran i rysik, waga wzrosłaby ponoć do nieakceptowalnego poziomu.

Z jakiegoś powodu Koreańczycy podobno nie chcą wprowadzić na rynek telefonu, który ważyłby więcej niż Galaxy S21 Ultra (228 g). Mówi się, że właśnie z tego powodu zapadła decyzja, że moduł aparatu musi zostać zmodyfikowany, by zmniejszyć jego wagę. Samsung miał eksperymentować z wieloma różnymi projektami; wliczając w to wspomnianą wcześniej wysepkę P.

Ostatecznie firma miała zdecydować się na projekt, z którym ma już doświadczenie. Wystające obiektywy zamiast wysepki ma już przecież Galaxy A32.

Nieoficjalnie mówi się, że seria Samsung Galaxy S22 zadebiutuje na początku 2022 roku.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)