Scribble Defense z Xboxa 360 pojawił sie na Windows Phone 7

Strona głównaScribble Defense z Xboxa 360 pojawił sie na Windows Phone 7
04.11.2010 07:11
Scribble Defense
Scribble Defense
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Zazwyczaj dzieje się tak, że to gry mobilne, które odniosły sukces w App Store lub innym mobilnym sklepie, portowane są na Xboxa 360. W przypadku Scribble Defense jest zupełnie odwrotnie. Znana z usługi Xbox Live Arcade gra pojawiła się na telefonach z Windows Phone 7 na pokładzie.

Posiadacze zielonookich konsoli Microsoftu z pewnością kojarzą Elberta Pereza (aka OccasionalGamer), który w usłudze Xbox Live Arcade opublikował dwie gry. Jedną z nich jest Scribble Defense, którą autor postanowił opublikować również na platformie Windows Phone 7. Zobaczcie najpierw filmik prezentujący gameplay.

Nazwa tego tytułu mówi wszystko - jest to klasyczny Tower Defense, w którym pierwszą planową role odgrywają ?gryzmoły?. Świat gry to kartka papieru, panoszą się na nim brzydkie gryzmoły. Zadaniem gracza jest ustawianie wieżyczek, które zapobiegną rozpanoszeniu się gryzmołów na papierowej mapie.

Gra jest dostępna zarówno w wersji lite, jak i pełnej poprzez Windows Marketplace z poziomu Waszych urządzeń z Windows Phone 7. Niestety, w źródle nie podano ceny, jaką trzeba zapłacić za tę pozycję.

Źródło: PocketGamer

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)