Secret SMS Replicator ponownie w Markecie pod nazwą SMS KidTracker

Secret SMS Replicator ponownie w Markecie pod nazwą SMS KidTracker

Secret SMS Replicator ponownie w Markecie pod nazwą SMS KidTracker
Krystian Bezdzietny
10.12.2010 17:04, aktualizacja: 10.12.2010 18:04

Pamiętacie, jak na początku listopada pisaliśmy o szpiegowskiej aplikacji Secret SMS Replicator, której zadaniem było przesyłanie wszystkich wiadomości z komórki na wskazany numer? Otóż po miesiącu, deweloperzy tego jakże wspaniałego programu postanowili zrobić jeszcze jedno podejście do upublicznienia swojego dzieła. Dziś można pobrać Secret  SMS Replicator w nowej odsłonie, pod nazwą SMS KidTracker.

Teoretycznie założeniem twórców było stworzyć aplikację dla rodziców, aby ci mogli kontrolować swoje pociechy poprzez przechwytywanie ich wszystkich wiadomości. Oczywiście poszkodowane dziecko nie może wyłączyć aplikacji, ponieważ ta jest zablokowane hasłem, które zna tylko rodzic. Przykrywka rewelacyjna.

Aplikacja jest oczywiście dostępna w Markecie i trzeba za nią zapłacić 5 dolarów. Działaniem SMS KidTracker w ogóle nie różni się od swojego pierwowzoru - Secret SMS Replicator. Aż dziw bierze, że Google przyzwala na taki proceder, zważywszy na fakt, że po rozdmuchanej aferze w mediach, Secret SMS Replicator w końcu został usunięty. Ciekawe, czy podobnie będzie w wypadku SMS KidTracker.

Źródło: IntoMobile

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)