Sedna - nazwa następcy Spirit dla iOS 4?

Sedna - nazwa następcy Spirit dla iOS 4?
Krystian Bezdzietny

31.07.2010 07:30, aktual.: 31.07.2010 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W końcu pojawiła się kolejna informacja odnośnie najnowszego projektu hackera Comex, jakim jest Jailbreak iOS 4 w sposób zbliżony do znanego nam Spirit. Ze zdjęć opublikowanych przez nieznanego testera aplikacji dowiadujemy się, że następca Spirit dla iOS 4 będzie nazywał się Sedna.

Zadaniem Sedny, nad która pieczołowicie pracuje Comex, będzie umożliwienie nam Jailbreak'u iOS 4 poprzez jedno kliknięcie. Tak, jak miało to miejsce ze Spirit. Program ma odblokować nie tylko iPhone'a 3G czy iPoda touch 2G, ale wszystkie urządzenia, na których można zainstalować iOS 4, z iPhonem 4 włącznie.

Program na razie jest we wczesnej fazie testowej. Na razie Sednę testuje zwięzłe grono użytkowników i nie wiadomo kiedy aplikacja będzie dostępna do pobrania.

Zakładając że powyższe zdjęcia to nie Fake, widzimy, że Comex postanowił popracować również nad stosownym interfejsem graficznym aplikacji. Wobec tego nie będziemy mieli do czynienia z samym przyciskiem "Spirit", ale również małą instrukcja i kilkoma animacjami.

Źródło: iSpazio

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)