SemiTether dla iOS 5 zaktualizowany

SemiTether dla iOS 5 zaktualizowany
Krystian Bezdzietny

31.10.2011 09:00, aktual.: 31.10.2011 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chłopaki z repozytorium BigBoss zaktualizowały swoje najnowsze dziecko - SemiTether. Nowa wersja tego narzędzia pozwala m.in. używać Safari w trybie Semitethered.

SemiTether jest to genialny sposób na przetrwanie w okresie pomiędzy jailbreakiem tethered a untethered. Dzięki temu programowi możesz normalnie uruchamiać telefon i korzystać z jego podstawowych funkcji typu SMS-y czy wykonywanie połączeń bez potrzeby podłączania urządzenia do komputera, co do niedawna było wymagane w przypadku jailbreaku tethered.

Nowa wersja SemiTether przynosi ze sobą mnóstwo poprawek i trzy dość istotne nowości:

  • po zainstalowaniu jej można swobodnie korzystać z Safari;
  • nowy SemiTether jest bardziej kompatybilny z MobileSubstrate;
  • instalacja ta będzie tożsama z dodaniem na pulpicie ikony, za pośrednictwem której można sprawdzać status jailbreaku Semitethered.

Jeżeli ktoś z Was używa SemiTether, wystarczy, że uruchomi Cydię i swobodnie zaktualizuje narzędzie do nowej wersji, a następnie zrestartuje urządzenie. Jednak jeśli nie mieliście z tym styczności, to dodajcie w Cydii repozytorium http://thebigboss.org/semitether, z którego będzie można bezpłatnie pobrać aplikację SemiTether.

Swoją drogą, czy ktokolwiek z Was zauważył podejrzane zachowanie iPhone'a po zainstalowaniu SemiTether? Coś w stylu krócej trzymającej baterii czy częstego crashowania SpringBoarda?

Źródło: redmondpie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)