Serduszko puka...w rytmie SKY IM‑U300K

Serduszko puka...w rytmie SKY IM-U300K
Sabina

10.06.2008 12:15, aktual.: 10.06.2008 14:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pantech w Korei, w ramach swojej marki premium SKY, prezentuje nowy telefon - SKY IM-U300K. Jaką ciekawostkę zawiera ten model telefonu? Otóż jego obudowa zaopatrzona jest w 8 diod LED, które umożliwiają personalizację książki adresowej za pomocą rozmaitych świetlnych znaków na obudowie. Jeśli więc dzwonić będzie nasz ukochany bądź ukochana, telefon może wyświetlić migoczące serduszko, a jeśli kumpel – gustowny kufel piwa.

w Korei, w ramach swojej marki premium SKY, prezentuje nowy telefon - SKY IM-U300K. Jaką ciekawostkę zawiera ten model telefonu? Otóż jego obudowa zaopatrzona jest w 8 diod LED, które umożliwiają personalizację książki adresowej za pomocą rozmaitych świetlnych znaków na obudowie. Jeśli więc dzwonić będzie nasz ukochany bądź ukochana, telefon może wyświetlić migoczące serduszko, a jeśli kumpel – gustowny kufel piwa.

Obraz

Telefon dostępny jest w czterech kolorach: różowym, niebieskim, czarnym i białym, co wyraźnie wskazuje na to iż odbiorcą telefonu jest płeć żeńska i to raczej w młodszym wieku.

Poza diodami, telefon ma 2,2 calowy ekran, odtwarzacz multimedialny, tuner TV (odbiornik DMB) i 3 megapikselowy aparat.

źródło i fot.:akihabaranews.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)