Seria Huawei P30 z bezpłatną, roczną ochroną ekranu [#wSkrócie]

Seria Huawei P30 z bezpłatną, roczną ochroną ekranu [#wSkrócie]

Huawei P30
Huawei P30
Mateusz Żołyniak
05.07.2019 15:51, aktualizacja: 05.07.2019 17:51

Polski oddział Huaweia przygotował nową promocję dla osób, które zainteresowane są kupnem modeli z linii P30.

Huawei przygotował promocję, dzięki której klienci wybierający model P30 Pro, P30 lub P30 lite między 8 a 31 lipca 2019 roku dostaną specjalną ochronę serwisową na okres 12 miesięcy. Umożliwia ona dokonanie jednorazowej naprawy stłuczonego ekrany lub uszkodzonego panelu z tyłu.

Warunkiem skorzystania z oferty jest rejestracja zakupionego smartfonu w aplikacji HiCare do 31 lipca, a więcej szczegółów na jej temat zdradził producent:

Huawei:

Specjalna usługa Huawei Cares obejmuje naprawę przedniej szyby i wymianę tylnej obudowy telefonu. W sytuacji, gdy uszkodzeniu ulegną oba elementy, Huawei wymieni za darmo obie części podczas jednorazowej naprawy przewidzianej w regulaminie.

Rejestracja w programie Huawei Cares jest warunkiem skorzystania z oferty. Można jej dokonać za pomocą aplikacji HiCare, dostępnej w telefonach Huawei. Informacja o pomyślnej rejestracji pojawi się w aplikacji HiCare i będzie dostępna w zakładce „Ja”. Użytkownik będzie też mógł w każdej chwili sprawdzić status swojej rejestracji na stronie internetowej Huawei w zakładce „informacje o okresie gwarancji”, gdzie znajdzie niezbędne informacje po wpisaniu numeru seryjnego swojego smartfona.

Skorzystanie z usługi Huawei Cares nie ma wpływu na status gwarancyjny telefonu. Jeśli uszkodzenie telefonu okaże się poważniejsze niż defekt szyby lub obudowy, pozostałe wady zostaną naprawione odpłatnie lub bezpłatnie w zależności od warunków gwarancji. Oferta Huawei Cares nie dotyczy zwykłych śladów użytkowania telefonu, takich jak zarysowania i otarcia na przedniej i tylnej pokrywie smartfona.

Z oferty można skorzystać wysyłając telefon do serwisu w ramach nieodpłatnej przesyłki "door-to-door" lub odwiedzając salon, w którym użytkownik kupił telefon.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)