Serwis Apple i outlet iSource jeszcze bliżej klientów

Serwis Apple i outlet iSource jeszcze bliżej klientów
Zbyszek Kowal

04.07.2011 16:01, aktual.: 04.07.2011 18:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma iSource przenosi swój punkt serwisowy do budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego w centrum Warszawy. Dzięki temu wszyscy klienci będą mieli łatwiejszy dostęp nie tylko do serwisu, ale również do outletu iSource.

To odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Punkt serwisowy jest dogodnie zlokalizowany w centrum Warszawy, dogodniejsze, zwłaszcza dla osób pracujących, są godziny jego otwarcia: od 10.00 do 18.00 - mówi dr Janusz J. Borodzinski, szef serwisu iSource.

Wraz z punktem przyjęć serwisowych Autoryzowanego Serwisu Apple powstał na Dobrej outlet, czyli sklep specjalizujący się w wyprzedażach końcówek produktów. W jego ofercie już dziś jest ponad 300 różnych produktów do iPadów, iPodów, iPhone, komputerów PC i Mac. Są tam takie marki jak Belkin, Iomega, Macally, Gear4, Philips, Sanyo, WD, Disney, Crumpler, Microsoft, Ed hardy, Bugatti, Xquisit, Elgato, Avermedia, Logitech i wiele innych.

Produkty sprzedawane w otlecie są najczęściej nowe i nieużywane, pochodzące ze zwrotów sklepowych, zdarzają się też wyprzedaże produktów tzw. „refurbished” (odświeżonych zwrotów) w atrakcyjnych cenach.

W żadnym wypadku nie są to jakieś, za przeproszeniem, rupiecie - uśmiecha się Paweł Małecki, szef działu product managerów w iSource. – Mamy ponad 15000 produktów w stałej ofercie, od pendrajwów USB po szafy z macierzami, i praktycznie codziennie kilkanaście produktów jest wycofywanych przez producentów i zastępowanych nowszymi modelami. Zamiast odsyłać to gdzieś nad Pacyfik, prościej i taniej jest zrobić atrakcyjną ofertę wyprzedażową. Dotychczas nie mieliśmy takiej oferty, a outlet zlokalizowany przy magazynie na Działkowej cieszył się umiarkowanym zainteresowaniem, choćby z powodu lokalizacji - dojazd publicznym transportem był niemożliwy, a i samochodem można było tam trafić dysponując wyłącznie GPS-em - śmieje się Małecki.

Nowy punkt serwisowy i outlet iSource można znaleźć w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego:

poziom -1, lokal nr 14

ul. Dobra 56/66

00-312 Warszawa

Źródło: iSource

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)