Shadowgun: Deadzone na razie tylko dla użytkowników Tegry 3

Shadowgun: Deadzone na razie tylko dla użytkowników Tegry 3
15.10.2012 19:00
Shadowgun: Deadzone na razie tylko dla użytkowników Tegry 3
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Sieciowa odsłona gry Shadowgun właśnie pojawiła się w Google Play. Czeski producent postanowił zaoferować za darmo wersję beta użytkownikom urządzeń opartych na układzie Tegra 3. Co może wyniknąć z publicznych testów?

Studio Madfinger Games słynie z doskonałych produkcji. Wystarczy przypomnieć takie tytuły, jak Dead Trigger czy Shadowgun, aby przekonać się o jakości gier czeskiego producenta. Nasi południowi sąsiedzi do perfekcji opanowali optymalizację silnika Unity 3D, na którym tworzą wszystkie swoje tytuły.

Odsłona Deadzone również powstała w Unity i, podobnie jak Shadowgun, może pochwalić się fantastyczną oprawą graficzną. Tym razem jednak nacisk położono na funkcje wieloosobowe. W założeniu ma to być najlepsza gra multiplayer na urządzenia mobilne.

SHADOWGUN: DEADZONE Multiplayer Trailer

Na razie o jakości Shadowgun: Deadzone mogą przekonać się tylko użytkownicy Androidów z Tegrą 3 na pokładzie. Wersja beta gry została właśnie udostępniona w Google Play dla właścicieli takich urządzeń, jak HTC One X czy LG Swift 4X HD. Testowa odsłona zawiera 4 grywalne postacie, dwa tryby rozgrywki oraz dwie mapy.

Publiczne beta-testy oznaczają, że premiera gry na wszystkie urządzenia pracujące pod kontrolą Androida zbliża się wielkimi krokami. Po miesiącu studio powinno otrzymać odpowiedź, czy gra i serwery są już gotowe na udźwignięcie milionów graczy. To niezbędne, jeśli tytuł zostanie zaoferowany w modelu freemium.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)