#Share2014 - smartfony pokazują, jak świętowaliśmy nadejście nowego roku

#Share2013
#Share2013
Artykuł sponsorowany

08.01.2014 15:53, aktual.: 09.01.2014 10:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Usługi społecznościowe i smartfony zmieniły sposób dzielenia się informacjami. Zmiany te świetnie podsumowuje akcja #Share2014 sieci T-Mobile.

Serwisy społecznościowe - szczególnie Facebook - sprawiły, że duża część naszego życia prywatnego została przeniesiona do sieci.

Z jednej strony ogranicza to nieco bezpośrednie kontakty, ale z drugiej daje wiele możliwości, których nie mieliśmy wcześniej. Dzięki usługom społecznościowym łatwo można organizować wyjścia z przyjaciółmi, bez większych problemów kontaktować się ze znajomymi mieszkającymi w odległych miejscach czy wygodnie dzielić się multimediami. W tym ostatnim szczególnie pomocne są smartfony.

Dotyczy to choćby szybkiego udostępniania zdjęć na Instagramie czy krótkich filmów w usłudze Vine, które w wielu sytuacjach potrafią lepiej oddają emocje niż fotografie. Jak popularne są nowe formy dzielenia się treściami, dobrze pokazuje materiał #Share2014, który został przygotowany przez sieć T-Mobile. Jego twórcy z treści zamieszczonych na Instagramie i Vinie zmontowali filmik ukazujący, jak użytkownicy telefonów komórkowych z różnych europejskich miast witali rok 2014. Zobaczcie sami:

[EMBED_EBUZZING_1]

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)