Shazam z obsługą programów telewizyjnych

Shazam z obsługą programów telewizyjnych
Krystian Bezdzietny

17.09.2012 14:12, aktual.: 17.09.2012 16:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacja Shazam, dostępna na mobilnym rynku od lat, dziś może się pochwalić 250 milionami użytkowników na świecie. Mimo to twórcy programu nie spoczywają na laurach i wyszli z założenia, że Shazam może robić znacznie więcej niż odgadywać dla naz nazwy utworów. Shazam radzi sobie także z wyświetlaniem informacji na temat programów telewizyjnych.

Choć nowa funkcja nie działa w taki sposób, że odgaduje nazwę serialu po zarejestrowaniu kawałka odcinka, to i tak jest dość użyteczna. Po określeniu nazwy wybranego programu aplikacja wyświetli informacje na temat obsady serialu, zaprezentuje nazwy utworów w nim wykonywanych, pojawią się plotki na temat gwiazd, krótkie opisy serialów, linki do ich oficjalnych stron czy nawet odnośniki do stron aktorów na Twitterze czy Facebooku.

[solr id="simblog-pl-61722" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://simblog.pl/whatsapp-najbardziej-niebezpieczny-komunikator-dla-smartfonow" _mphoto="unnamed-1-61722-270x132-a883905f.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2424[/block]

Jest jednak pewne "ale". Nowa funkcja będzie dostępna wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych. Trochę szkoda, zwłaszcza, że twórcom Shazama udało się porozumieć aż ze 160 lokalnymi stacjami. Ale ziarno zostało zasiane. Być może w niedalekiej przyszłości i my będziemy mogli sprawdzać co tam u bohaterów Na wspólnej czy Plebanii.

Obraz

Tymczasem klasyczny Shazam dostępny jest dla Windows Phone'a, iOS-a, Androida, BlackBerryOS oraz Windows Mobile.

Źródło: mashable

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)