Sieć wRodzinie można teraz wypróbować

Sieć wRodzinie można teraz wypróbować

wRodzinie - można za darmo przetestować
wRodzinie - można za darmo przetestować
Kira Czarczyńska
10.06.2011 20:15, aktualizacja: 10.06.2011 22:15

Propozycje przetestowania części oferty przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z niej nie są nowością na rynku. Zwykle dotyczą drobnych usług lub dostępu do Internetu. Sieć komórkowa wRodzinie poszła krok dalej: pozwala potencjalnym klientom przetestować nie tylko usługi sieci, ale także oferowany aparat telefoniczny.

Propozycja wirtualnego operatora skierowana jest głównie do osób starszych, podchodzących z pewną rezerwą do pomysłu kupienia i używania telefonu komórkowego. Jak tłumaczy dyrektor ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta CenterNet, Włodzimierz Plewczyński:

wRodzinie to jedyna sieć w Polsce, która oferuje program „Wypróbuj zanim kupisz” w ramach usług przedpłaconych. Wielu z naszych potencjalnych Klientów nigdy wcześniej nie korzystało z oferty telefonii komórkowej. Chcemy dać im możliwość wypróbowania jak nasze usługi sprawdzają się na co dzień.

Warunki skorzystania z darmowego testu usług i telefonu

W celu skorzystania z oferty promocyjnej należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i zgłosić chęć udziału w promocji. Podajemy przy tym dane teleadresowe oraz kontaktowe, a także adres do wysyłki zamówionego zestawu (starter + telefon).

Na konto bankowe operatora trzeba też wpłacić kaucję - 200 zł. Pokrywa ona koszty zestawu telefonicznego (180,90 zł) oraz przesyłki do klienta (19,10 zł).

W ciągu trzech dni zestaw zostanie wysłany do zamawiającego. Ten zaś od momentu jego otrzymania ma 10. dni na przetestowanie telefonu i usług sieci.

Potem mamy dwie możliwości:

  • kupujemy zestaw, za równowartość wpłaconej kaucji (wystarczy więc kontakt z BOK);
  • zwrócić zestaw, najpóźniej w ciągu 2. dni od terminu zakończenia okresu próbnego.

Dołączony do zestawu telefon to myPhone 1040. Niestety, na karcie dostaniemy do wykorzystania jedynie 1,90 zł - można jednak konto doładować jakąś niewielką kwotą i trochę dłużej korzystać z usług sieci.

10 czerwca operator sieci wRodzinie, CenterNet, jako pierwszy w Polsce otrzymał od przez Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Anny Streżyńskiej, Certyfikat Seniora. Jest on przyznawany firmom oferującym usługi przyjazne dla osób starszych, w ramach programu "Certyfikat Prezesa UKE".

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)