Simplus obniża ceny usługi Bliskie Numery

Simplus obniża ceny usługi Bliskie Numery
Tomasz Hamryszak

11.03.2011 07:59, aktual.: 11.03.2011 08:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Simplus, który stara się pozyskać jak największą liczbę nowych klientów, nie zapomina także o osobach korzystających z jego usług już od dłuższego czasu. Każdy abonent ze stażem powyżej 6 miesięcy może skorzystać z usługi Bliskie Numery.

Promocja Bliskie Numery w Simplusie nie jest nowością. Obowiązuje ona od początku roku, jednak dopiero teraz operator zdecydował się na znaczne obniżenie cen. W ramach profilu można aktywować do 3 numerów w sieci Plus, do których można dzwonić i wysyłać SMS-y bez limitu. Aktywacja każdego z nich na 30 dni kosztuje obecnie tylko 1 zł (poprzednio 5 zł).

Z obniżki skorzystać mogą wszystkie osoby, które bezpłatnie aktywują promocję „Stażowe” za pomocą krótkiego kodu:  13611*55#. Należy także pamiętać, że usługa nie może być włączona razem z promocjami: Profil Tanio do Wszystkich, Profil Tanio do Plusa, Profil Wynurzenia do Plusa oraz Darmowe Minuty w Plusie.

Usługa będzie automatycznie przedłużana co 30 dni za 1 zł za każdy numer, pod warunkiem że na koncie będą dostępne środki.

Źródło: plusblog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)