Skies of Glory za darmo w App Store

Skies of Glory za darmo w App Store

Skies of Glory za darmo w App Store
Zbyszek Kowal
08.11.2011 09:04, aktualizacja: 08.11.2011 10:04

Jeden z ciekawszych symulatorów podniebnych akrobacji został właśnie udostępniony za darmo użytkownikom iPhone’a. Co ciekawe, w trybie wieloosobowym do walki mogą również dołączyć użytkownicy Androidów. Poznajcie Skies of Glory!

Zarówno użytkownicy iPhone’a, jak i posiadacze telefonu z Androidem 2.0 mogą rywalizować ze sobą w czasie rzeczywistym na jednej arenie. W przypadku Skies of Glory jest to przestrzeń powietrzna oraz samoloty.

Jest to pierwsza gra, która wykorzystuje specjalistyczny framework firmy Revo Studio umożliwiający łączenie ze sobą różnych platform. Rozgrywka może toczyć się zarówno poprzez Wi-Fi, jak również 3G.

Jak już zapewne zauważyliście, wachlarz samolotów, które można oblatywać, jest dość szeroki. Część z nich jest dostępna od razu, inne można zakupić wewnątrz aplikacji. Tylko od Was zatem zależy, na jakiej maszynie wzbijecie się w powietrze, aby ukończyć ciekawe kampanie lub zostać asem sieciowych rozgrywek.

Cena Skies of Glory w App Store spadła właśnie z 5 dolarów do zera! Promocja potrwa tylko jeden dzień, warto więc się pospieszyć z pobraniem gry. Użytkownicy Androidów mogą pobrać symulator z Android Marketu również bez żadnych opłat.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)