Sklep Apple’a w Chinach przeżył prawdziwe oblężenie [wideo]

Sklep Apple’a w Chinach przeżył prawdziwe oblężenie [wideo]
Zbyszek Kowal

14.01.2012 10:54, aktual.: 14.01.2012 11:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera nowego iPhone’a 4S w Chinach była bardzo gorąca. Nie tylko z powodu liczby chętnych na urządzenie Apple’a. Doszło do zamieszek, w wyniku których ucierpiało wiele osób. Zniesmaczeni fani obrzucili witrynę sklepową jajkami!

Być może widzieliście migawki z tego wydarzenia w telewizji śniadaniowej. Tysiące Chińczyków pojawiło się w dniu premiery w Pekinie, aby kupić wymarzonego iPhone’a 4S. Jedni na własny użytek, inni zapewne z myślą o odsprzedaniu go z zyskiem.

Niektórzy pojawili się w stolicy Chin dzień wcześniej, ustawiając się w gigantycznej kolejce. Temperatura w nocy dochodziła do minus 20 stopni. Nad ranem pracownicy sklepu poinformowali, że iPhone'ów nie będzie. Sklep nie został otwarty ze względu na bezpieczeństwo - tłum był zbyt duży, a telefonów za mało.

To ostatecznie rozsierdziło oczekujących. Do wielu z nich nie dotarła nawet informacja o powodach zamknięcia sklepu. W stronę witryny sklepowej poleciały jajka, zaczęły się przepychanki z pracownikami. Policja ostro interweniowała, rozganiając tłum pałkami.

Źródło: Gizmodo

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)