Sklep z aplikacjami LG dostępny już w 21 krajach. Nowa flaga Wielkiej Brytanii!

lg-uk
lg-uk
Krzysztof Laber

03.07.2010 08:08, aktual.: 03.07.2010 10:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sklep LG z aplikacjami działa już od roku. Usługa była jednak dość znacznie ograniczona i dostępna jedynie w Singapurze i Australii. Jednak od wczoraj, LG znacznie powiększyła ilość krajów w jakich można korzystać z zasobów sklepu. Na terenie Europy dostęp do aplikacji LG otrzymało osiem krajów, w tym Wielka Brytania ze swą nową flagą!

Wśród nowych krajów tradycyjnie nie ma Polski, co jest nieco deprymujące biorąc pod uwagę iż usługa dostępna jest w znacznie mniejszych terytorialnie Czechach. Zwracając jednak uwagę na fakt, iż specjaliści z LG pomylili flagę Wielkiej Brytanii z flagą Ukrainy nie powinno zbytnio dziwić, że Polska zawieruszyła się gdzieś w mnogości tajemniczych i bardzo licznych krajów Europy.

Obecnie zasoby sklepu to 4000 aplikacji, a jedynym wspieranym systemem jest Windows Mobile. LG jednak obiecuje, że do końca roku usługa znacznie poszerzy swój zasięg, jak również, że w sklepie zagoszczą aplikacje na platformę Android. Wierząc w zapewnienia firmy czuję lekką ekscytację, pod jaką flagą wystąpi Polska i w jakim języku zostanie nam udostępniona usługa.

Źródło: LG

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)