Skobbler - darmowa nawigacja dla iPhone'a!

Skobbler - darmowa nawigacja dla iPhone'a!

Skobbler - darmowa nawigacja dla iPhone'a!
Krystian Bezdzietny
13.06.2010 11:10, aktualizacja: 13.06.2010 13:10

Na brak porządnych nawigacji dla iPhone'a narzekać nie można. Użytkownicy komórki od Apple mogą przebierać w pokaźnej kolekcji programów, które pomogą dotrzeć do wybranego celu na mapie. W AppStore brakowało tylko jednego - nawigacji, która będzie dostępna całkowicie bezpłatnie. Ten stan rzeczy się zmienił, ponieważ powstał program Skobbler.

Pulpit nawigacyjny* turn-by-turn*, przyciski iPoda, różne tryby pracy i wiele innych cech, które posiada każda dobra nawigacja. Ponadto program korzysta z map OpenStreetMap, więc mamy dostęp do map całego świata. Brzmi świetnie, dopóki aplikacja nie zostanie uruchomiona. Działanie programu jest dosyć oporne. Obraz się slajduje, a my przemieszczamy się po mapie w ślimaczym tempie, skacząc pozycjami co kilkaset metrów. Aplikacja nie wspiera punktów POI jak i poziomego wyświetlania nawigacji.

Nie ma się czego spodziewać po nawigacji za darmo. Swoją powinność spełnia - nie wzorowo, ale dostatecznie. Każdy może ją przetestować. Wystarczy wpisać w AppStore Skobbler i pobrać za darmo program.

Źródło: PocketNow

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)