Skoro Play testuje smartfony, to Orange też

Skoro Play testuje smartfony, to Orange też

HTC 7 Mozart w testach Orange
HTC 7 Mozart w testach Orange
Kira Czarczyńska
03.10.2011 06:45, aktualizacja: 03.10.2011 08:45

Mimo że na temat pomysłu sieci Play dotyczącego testowania smartfonów są różne opinie, to jednak niewątpliwie jest to interesujący pomysł. Ale telefon przetestować można nie tylko w Play. Startuje właśnie czwarta edycja testów organizowanych przez Orange i tym razem będzie można sprawdzać smartfony. Jakie?

Rzecznik prasowy sieci potwierdził podawaną już nieoficjalnie informację, że Orange startuje z testami telefonu HTC Mozart z najnowszym systemem operacyjnym Windows Phone. Będzie ich 2012 sztuk - a jak się dostać do testów i na czym będą konkretnie polegać, dowiemy się już we wtorek.

HTC 7 Mozart wizualnie prezentuje się całkiem ciekawie - solidna, aluminiowa obudowa i mocna konstrukcja łączą się z elegancją. Telefon ma niezłej jakości 3,7" wyświetlacz i wbudowany aparat 8 Mpix, wykorzystuje technologię Dolby Mobile oraz SRS WOW HD™, a do komunikacji służą HSPA, WiFi b/g/n i Bluetooth 2.1 z EDR. Dzięki integracji z Microsoft Zune użytkownicy mogą synchronizować zawartość HTC 7 Mozart z danymi z komputerów PC.

W poprzednich edycjach testów Orange można było sprawdzać i wygrywać Motorolę Flipout, Motorolę Defy i HTC ChaCha. Jak twierdzi rzecznik sieci - zainteresowanie było ogromne, toteż "wszelkie podobieństwo do testów Playa jest absolutnie przypadkowe" ;-)

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)