Sky Force 2014 - obejrzyj oficjalny trailer, znamy datę premiery!

Sky Force 2014 - obejrzyj oficjalny trailer, znamy datę premiery!

Sky Force 2014 - obejrzyj oficjalny trailer, znamy datę premiery!
Zbigniew Kowal
29.05.2014 07:57, aktualizacja: 29.05.2014 10:13

Najnowsza produkcja gliwickiego studia Infinite Dreams już w czerwcu pojawi się na urządzeniach mobilnych. Polacy ujawnili nowe informacje na temat premiery kultowego scrolling shootera. W rozwinięciu wpisu znajdziecie również pierwsze screenshoty oraz oficjalny trailer prezentujący rozgrywkę.

O planach wydania nowego Sky Force’a informowałem ponad 5 miesięcy temu, zwracając uwagę na popularność tej marki na poczciwym Symbianie. Od tego czasu sporo się zmieniło. Twórcy zrezygnowali z nazwy Sky Force Anniversary (produkcja powstała z okazji 10-lecia istnienia marki Sky Force) i ostatecznie przy oryginalnym tytule pojawi się dopisek "2014".

Obraz

Warstwa wizualna przeszła gruntowny lifting, aby sprostać wymaganiom dzisiejszych wyświetlaczy. Nie zmieniono natomiast oryginalnego level designu. Nowa odsłona będzie zawierała sprawdzone plansze w dużo lepszej scenerii.

Oryginalny Sky Force był grą płatną (10 lat temu nikt w branży nie zawracał sobie głowy modelem freemium). Tegoroczna odsłona będzie natomiast podążać ścieżką wyznaczoną przez Gameloft i inne wielkie studia developerskie. Co to oznacza? Gra będzie darmowa, ale z płatnymi mikropłatnościami ułatwiającymi zabawę.

Obraz

Wydanie aplikacji w modelu freemium wymusiło poniekąd implementację sklepu, w którym maszyny będzie można ulepszać przed każdą misją. Gracz będzie mógł zdobyte podczas lotów kredyty wydawać na mocniejsze osłony, silniejsze działka oraz chwilowe dopalacze. Wszystko po to, aby pokonać znajomych w globalnych rankingach.

Zgodnie z zapowiedzią nowy Sky Force zaskoczy interesującymi wtyczkami do sieci społecznościowych. Nasi znajomi z Game Center lub Google Play Game Services będą mogli pomagać nam w wykonywaniu kolejnych misji. Infinite Dreams obiecuje też organizować cykliczne turnieje, które dodatkowo podgrzeją atmosferę rywalizacji.

Sky Force 2014 Official Gameplay Trailer (HD) by iDreams

Sky Force 2014 został opublikowany jakiś czas temu w Kanadzie i Nowej Zelandii w celach testowych. Ogólnoświatową premierę w App Store oraz Google Play przewidziano jednak na 5 czerwca. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak zachęcić Was do pobrania rodzimej produkcji, gdy tylko pojawi się na rynku.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)