Sky Force za darmo przez 48 godzin!

Sky Force za darmo przez 48 godzin!
Zbyszek Kowal

12.07.2011 08:06, aktual.: 12.07.2011 10:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O niecodziennej akcji polskiego producenta gier mobilnych informowaliśmy Was na łamach Applemanii kilkukrotnie. Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że również dzięki Waszemu wsparciu Sky Force jest do pobrania za darmo z App Store!

Zabawa polegała na zebraniu 5 tysięcy fanów na fanpage’u firmy Infinite Dreams. Developer obiecał przecenić do zera znany hit w przypadku uzbierania takiej liczby fanów na Facebooku. Cel został osiągnięty wczoraj, a dzisiaj gra jest dostępna za darmo w sklepie Apple’a.

Promocja potrwa do 14 lipca, więc czasu na pobranie gry nie ma zbyt wiele. Zalecamy zatem błyskawiczną wizytę w App Store i pobranie gry na iPhone'y lub iPody touch. Pamiętajcie, że Wy również przyczyniliście się do tej obniżki!

Sky Force firmy Infinite Dreams to bardzo dobrze znana marka w naszym kraju. Ten klasyczny shooter z trójwymiarowymi obiektami największą popularnością cieszył się na telefonach z Symbianem na pokładzie. Obecnie gra dostępna jest na Androida, iPhone’a oraz konsolę PlayStation Portable.

Gra jest hybrydą dwuwymiarowej grafiki z elementami 3D, które idealnie wpisują się w segment gier mobile. Gracz może zmierzyć się z ośmioma planszami, na końcu których czeka poważny przeciwnik do pokonania.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)