Skype 2.8 dla Maka

Skype 2.8 dla Maka
22.07.2009 10:00
Skype 2.8 dla Maka
Paweł Cebula
Paweł Cebula

Użytkownicy Maków, którzy bardzo lubią korzystać z VoIP przy użyciu komunikatora Skype, mają prawo czuć się zapomnianymi. Na szczęście, producent jednego z najpopularniejszych komunikatorów internetowych na świecie przypomniał sobie o Makuserach i wydał wreszcie stabilną wersję Skype'a 2.8.

Niestety pewnego rodzaju smutną normą jest to, że wszelkiego rodzaju nowości w przypadku komunikatora Skype dostają najpierw użytkownicy systemu Windows – dopiero z kilkumiesięcznym opóźnieniem użytkownicy OS X dostają nową wersję, która zawiera większość nowości. Tak jest i tym razem w przypadku Skype'a 2.8.

Skype w nowej wersji wnosi przede wszystkim możliwość Screen Sharingu, czyli po prostu współdzielenia ekranu (całości lub części) z naszym rozmówcom. Opcję tę docenią przede wszystkim osoby, którym zdarzyło się już kilka razy tłumaczyć komuś znajomemu, jak wykonać daną czynność – znacznie lepszą formą przekazywania informacji w takich sytuacjach jest właśnie obraz aniżeli słowa.

Inne zmiany jakie powinni zauważyć użytkownicy Makowej wersji Skype'a to usunięcie kilkudziesięciu błędów związanych zarówno z poprawnym działaniem aplikacji (poszczególnych funkcji), jak i jej stabilnością. Z nowego Skype'a 2.8 mogą korzystać użytkownicy OS X 10.3 i nowszych wersji tego systemu operacyjnego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)