Skype dla iPhone'a z rozmowami przez 3G

Skype dla iPhone'a z rozmowami przez 3G
Krystian Bezdzietny

03.06.2010 12:18, aktual.: 03.06.2010 14:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno w AppStore pojawiła się aktualizacja dla programu Skype w wersji 2.0. Główną nowością jaką wprowadza najnowsza wersja programu, to możliwość wykonywania połączeń głosowych za pośrednictwem sieci 3G - dotychczas można było dzwonić jedynie przez WiFi (przynajmniej oficjalnie). W całej tej "nowości" jest jednak pewien haczyk.

Owa funkcjonalność wykonywania połączeń głosowych przez 3G jest bezpłatna jedynie do końca bieżącego roku. Początkowo twórcy zapowiedzieli, że korzystać z tego udogodnienia będziemy mogli jedynie do końca września br., ale dobitne protesty niezadowolonych użytkowników przełamały twórców i "promocja" została przedłużona do końca 2010 roku. Nieznany jest cennik rozmów przez 3G od stycznia 2011.

Swoją drogą warto wspomnieć, że Skype w wersji 2.0 ściągnięto już ponad 5 mln razy na całym świecie. Jak widać wszyscy korzystają póki mają taką możliwość.

Tym bardziej cwanym posiadaczom odblokowanego iPhone'a gorąco polecamy aplikację VoIPover3G, która tak czy siak powoduje, że Skype może dzwonić przez 3G/EDGE.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)