Sleipnir Mobile – darmowa przeglądarka z App Store [wideo]

Sleipnir Mobile – darmowa przeglądarka z App Store [wideo]
27.12.2010 06:40
Sleipnir Mobile
Sleipnir Mobile
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Jeśli przeglądarka Apple’a już Ci się znudziła, a SkyFire jest za drogi, to być może dobrym rozwiązaniem będzie Sleipnir Mobile. Poznajcie darmowy program z kilkoma ciekawymi funkcjami, których próżno szukać u konkurencji.

Trzeba przyznać, że pod względem przeglądarek dla iPhone’a dużo się zmieniło przez kilkanaście miesięcy. Oprócz natywnego Safari użytkownicy iOS mogą skorzystać chociażby ze SkyFire, który pozwala odtwarzać filmiki we Flashu.

Dzieło programistów firmy Fenrir wprawdzie nie ma takich możliwości jak SkyFire, ale spokojnie może stanowić alternatywę dla Safari. Spójrzcie sami, jak program prezentuje się podczas pracy.

Nie wiem jak Wam, ale mnie bardzo przypadł do gustu unikatowy i całkiem intuicyjny system zakładek. Przeskakiwanie po zakładach bez wychodzenia ze strony, na której obecnie się znajduję, to ciekawe rozwiązanie. Skojarzenia z Operą Mobile nie są bezpodstawne.

Sleipnir Mobile ma również bardzo dobry tryb pełnoekranowy, który może wydać się pomocny przy przeglądaniu witryn z dużą ilością tekstu. Warte odnotowania jest również wsparcie dla szybkiego wyszukiwania treści w Google, Amazon, eBay, Wikipedii, Yahoo oraz Bing. O innych zaletach (jak i wadach) możecie przekonać się sami, pobierając aplikację za darmo z App Store.

Źródło: 9to5mac

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)