SlideShare w telefonie

SlideShare w telefonie.
SlideShare w telefonie.
Paweł Wolniewicz

20.03.2009 12:35, aktual.: 20.03.2009 13:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SlideShare ? serwis pozwalający na publikowanie w sieci prezentacji oraz dokumentów ? uruchomił właśnie mobilną wersję swojej witryny. Pozwala ona na przeglądanie wszystkich plików na niewielkim ekranie telefonu komórkowego.

? serwis pozwalający na publikowanie w sieci prezentacji oraz dokumentów ? uruchomił właśnie mobilną wersję swojej witryny. Pozwala ona na przeglądanie wszystkich plików na niewielkim ekranie telefonu komórkowego.

Wystarczy w tym celu posiadać urządzenie z przeglądarką internetową. Mobilna wersja serwisu znajduje się pod adresem m.slideshare.com. Bezpośrednio ze strony głównej można przejść do prezentacji ostatnio dodanych i najpopularniejszych. Za pomocą telefonu można także dodawać dokumenty do ulubionych i przeglądać listę tych, które już w ten sposób oznaczyliśmy.

Zaletę mobilnego SlideShare stanowi dostępność wszystkich dokumentów w postaci plików graficznych. Dodatkowo są one silnie pomniejszone, co redukuje objętość przesyłanych danych. Z drugiej strony z wielu slajdów trudno cokolwiek odczytać. W praktyce serwis wygląda więc nieco gorzej niż na prezentacji przygotowanej przez SlideShare.

Źródło i zrzutka: SlideShare

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)