Nokia Reaction - słuchawka Bluetooth, która wszystko robi za nas

Nokia Reaction - słuchawka Bluetooth, która wszystko robi za nas

Słuchawka Bluetooth
Słuchawka Bluetooth
Tomasz Nowak
15.06.2012 11:30, aktualizacja: 15.06.2012 13:30

Serwis YouTube staje się powoli narzędziem do promocji nowych urządzeń. W ostatnich dniach to właśnie tam pojawiają się najpierw informacje o nowych produktach Sony. Nie inaczej postąpiła Nokia, która wprowadza na rynek ciekawą słuchawkę Bluetooth, Nokia Reaction.

Nowa słuchawka może zostać szybko sparowana z telefonem za pomocą technologii NFC. Trzeba przyznać, że to wygodne rozwiązanie - transmisja odbywa się przez Bluetooth, a żeby zainicjować połączenie, wystarczy zbliżyć akcesorium do smartfona (nie trzeba wyszukiwać urządzeń czy czekać na ich połączenie). Na tym nie koniec udogodnień. Słuchawka uruchomi się sama, kiedy znajdzie się w pobliżu ucha, dzięki specjalnym czujnikom.

Połączenia telefoniczne oczywiście zostaną automatycznie przeniesione z telefonu na słuchawkę, a ich odbieranie nie wymaga ingerencji użytkownika. Słuchawka zrobi to sama (oczywiście jeśli jest założona). Oprócz tego nowe urządzenie Nokii zapewni krystalicznie czysty dźwięk dzięki oddzielnym mikrofonom, systemowi wyciszania szumów tła czy automatycznej kontroli głośności.

Słuchawka jest również atrakcyjna wizualnie. Nie ma co oczekiwać udziwnień, w końcu większość słuchawek Bluetooth wygląda tak samo. Nowy produkt Nokii pasuje do smartfonów z serii Lumia, co moim zdaniem trzeba zaliczyć na plus. Zgodność w designie poszczególnych elementów jest ważna.

Źródło: Engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)