Słuchawki Bluetooth Plantronics dla iPhone’a

Słuchawki Bluetooth Plantronics dla iPhone’a
Zbyszek Kowal

28.12.2011 09:59, aktual.: 28.12.2011 10:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku dostępne są już nowe bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Plantronics M20 i M50 zapewniające do 11 godzin rozmowy z dwóch telefonów GSM. Dystrybutorem urządzeń tej marki w naszym kraju jest KONTEL-TELECOM.

Zestawy słuchawkowe Bluetooth Plantronics M20 i M50 zapewniają wysoki komfort użytkowania, świetną jakość dźwięku i prostą obsługę.  Umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych do 11 godzin. Słuchawki zostały wyposażone w wygodny wyłącznik pozwalający zaoszczędzić energię między rozmowami.

Poza tym użytkownicy iPhone'ów mogą również monitorować stopień wyczerpania akumulatora. Urządzenia mają funkcję komunikatów głosowych, które dostarczają informacji m.in. o czasie rozmowy, głośności czy statusie połączenia.

Za pomocą M20 i M50 można odbierać połączenia przychodzące z dwóch telefonów komórkowych, co może ułatwić na przykład komunikację prywatną i służbową. Funkcja Multipoint umożliwia przełączanie się pomiędzy dwoma urządzeniami Bluetooth.

Ergonomiczny kształt i wyprofilowana wkładka douszna pozwalają na precyzyjne dopasowanie słuchawek do każdego ucha i ich komfortowe użytkowanie. Konstrukcja mikrofonu pozwala zredukować hałas dochodzący z otoczenia i  szum wiatru. Podłączenie słuchawek odbywa się w niezwykle prosty sposób, dzięki zastosowanej technologii QuickPair umożliwiającej  automatyczne przestawienie słuchawek w tryb parowania przy pierwszym włączeniu.

Przy użyciu słuchawki Bluetooth Plantronics M50 można nie tylko prowadzić rozmowy z dwóch telefonów, ale także wykorzystywać ją do strumieniowego przesyłania muzyki, podrostów czy GPS. Więcej na www.kontel.pl.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)