Smaczna czekoladka, czyli Sharp SH-04B

Strona głównaSmaczna czekoladka, czyli Sharp SH-04B
20.11.2009 17:00
Smaczna czekoladka, czyli Sharp SH-04B
Katarzyna Pura
Katarzyna Pura

W Japonii powstało już wiele dziwnie wyglądających telefonów. Po tym narodzie można się spodziewać naprawdę wszystkiego, zwłaszcza pomysłów, na których nikt inny w życiu nie wpadnie. Przykładem tego jest Sharp SH-04B - pierwszy na świecie telefon wykorzystujący w swojej budowie motyw czekolady.

Komórka wygląda naprawdę smakowicie, ale czy równie dobra jest jej specyfikacja? Większość z nas zapewne uzna, że tak, ale trzeba pamiętać, że na japońskim rynku jest to norma. Aparat 8 Mpix, tuner telewizyjny, Bluetooth oraz 3-calowy wyświetlacz WVGA - to tylko niektóre dane ze specyfikacji tej wodoodpornej klapki.

Projektantem telefonu jest Tadaaki Wakamatsu. Jego zamysłem było stworzenie modelu, którego górna klapka wygląda jak rozpływająca się czekolada. Spójrzcie sami:

Sharp SH-04B należy do zimowej serii telefonów sprzedawanych w japońskiej sieci NTT Docomo. Komórka kształtem przypominająca tabliczkę czekolady dostępna będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: brązowej (Melty Bitter) oraz różowej (Melty Strawberry). Na półkach sklepowych znajdzie się w przyszłym miesiącu w limitowanej ilości 13 tysięcy sztuk.

sharp sh04b
sharp sh04b

Źródło: MobileCrunch

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)