Smart Recorder Pro za darmo! [aktualizacja]

Smart Recorder Pro za darmo! [aktualizacja]

Smart Recorder Pro za darmo! [aktualizacja]
Zbyszek Kowal
12.03.2012 21:48, aktualizacja: 12.03.2012 22:48

Jeżeli często używasz swojego iPhone’a jako dyktafonu, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Jedna z najlepszych na rynku aplikacji rejestrujących jest dostępna dzisiaj za darmo! Duża liczba ciekawych funkcji nie pozwala przejść obok programu obojętnie.

Natywna aplikacja do nagrywania firmy Apple ma swoje ograniczenia, chociaż uczciwie należy przyznać, że nie jest to program zły. Do podstawowych zadań w zupełności wystarczy. Dla bardziej wymagających użytkowników App Store ma do zaoferowania kilka ciekawszych programów.

Tak się ładnie dzisiaj składa, że jeden z nich jest do pobrania za darmo. Smart Recorder Pro to bardzo potężne narzędzie do rejestracji oraz edycji dźwięków lub głosu. Najważniejsza funkcja programu pozwala wybrać format pliku, w jakim chce się nagrywać (AIFF, WAV, CAF, AIFC), oraz jakość dźwięku w przedziale od 8 do 44 kHz.

Obraz

Dodatkowo tuż po zarejestrowaniu nagrania, można dokonywać stosownych poprawek. Chcesz zmienić tylko małą część pliku bez konieczności nagrywania ponownie całości? Nie ma problemu, możesz nadpisać dowolny kawałek pliku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nagrany wcześniej plik odsłuchać z inną szybkością.

Smart Recorder Pro pozwala również na nagrywanie ścieżek dźwiękowych o dowolnej długości, co z pewnością ucieszy osoby nagrywające wykłady na uczelni lub bawiące się w tworzenie audiobooków. Bazę nagrań można w prosty i intuicyjny sposób przeglądać, korzystając z obszernych funkcji sortowania.

Program Paramon Apps może pochwalić się mnóstwem innych pomniejszych udogodnień, które możecie odkryć sami, pobierając aplikację za darmo z App Store. Nie wiadomo, jak długo potrwa promocja, zatem pospieszcie się z decyzją.

Aktualizacja:

Niestety promocja skończyła się już, ale obecna cena aplikacji, czyli 0,99 dolara to wciąż niewiele.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)