Która cecha smartfona jest dla ciebie najważniejsza? [Ankieta]

Która cecha smartfona jest dla ciebie najważniejsza? [Ankieta]
Źródło zdjęć: © pexels.com
Miron Nurski

11.04.2016 11:39, aktual.: 11.04.2016 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy z nas chciałby, aby jego smartfon był dopieszczony w każdym aspekcie. Myślę jednak, że wszyscy którąś cechę traktujemy priorytetowo.

Jeśli chodzi o mnie, moim priorytetem jest aparat. Nie oznacza to, że nie nie liczy się dla mnie nic innego, bo byłbym skłonny pójść na kompromis w kwestii jakości zdjęć, jeśli smartfon nadrabiałby na innych polach. Nie przetrawiłbym jednak pięknego, perfekcyjnie wykonanego, ultraszybkiego smartfona z genialnym ekranem i wydajną baterią jeśli jego możliwości fotograficzne byłyby kiepskie.

Dlaczego? Głównie dlatego, że sięgając po kolejne smartfony wybiegam myślami w przyszłość, a w przyszłości pozostaną mi po nich tylko dwie rzeczy: wspomnienia i zdjęcia. Mając Galaxy S5 wkurzałem się plastikową obudowę czy wyraźnie zwalniające po dłuższym użytkowaniu oprogramowanie, ale dziś liczy się dla mnie tylko to, że zostawił mi na dysku sporo niezłej jakości zdjęć.

A jakie priorytety macie wy?

Zachęcam do oddania głosu w ankiecie i - przede wszystkim - wzięcia udziału w dyskusji. Najciekawiej uargumentowane opinie opublikujemy w kolejnym wydaniu #WaszymZdaniem.

[polldaddy]9381530[/polldaddy]

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)