Smartfony BlackBerry dostępne w sieci Play

Smartfony BlackBerry dostępne w sieci Play14.03.2011 15:15
BlackBerry w Play
BlackBerry w Play
Tomasz Hamryszak

Czwarty operator komórkowy poinformował o wprowadzeniu pierwszych smartfonów BlackBerry do swojej oferty. Nowe telefony wraz z towarzyszącymi im usługami są adresowane do wszystkich klientów.

Pierwsze smartfony przygotowane przez kanadyjski koncern RIM, które trafiły do Play, to BlackBerry Bold 9780 i BlackBerry Curve 3G 9300. Nowym telefonom towarzyszy specjalne oprogramowanie, po którego wykupieniu klienci znacznie poszerzą biznesowe możliwości swoich urządzeń.

Osobom zainteresowanym takim rozwiązaniem Play oferuje dwa plany usług: Play email on BlackBerry smartphone, który jest przeznaczony dla prywatnych użytkowników poczty email, oraz Play office email on BlackBerry smartphone - dostępny tylko dla klientów korporacyjnych i biznesowych.

Dzięki tym usługom użytkownicy BlackBerry będą mogli cieszyć się nielimitowanym dostępem do poczty e-mail. Będą oni mogli również surfować po Sieci, korzystać z serwisów społecznościowych i komunikatorów takich jak BBM oraz innych aplikacji dostępnych w BlackBerry App World.

Za usługę Play email on BlackBerry smartphone i Play office email on BlackBerry smartphone trzeba zapłacić miesięcznie 24,48 zł i 98,40 zł odpowiednio dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Pełny cennik nowej oferty tego operatora:

Cennik Play 1
Cennik Play 1
Cennik Play 2
Cennik Play 2
Cennik Play 3
Cennik Play 3

Szczegółowe informacje na temat nowych smartfonów w Play znajdują się we wpisach:

Źródło: blogplay

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)