Smartfony Sharp z ekranami 3D wkrótce poza Japonią

Smartfony Sharp z ekranami 3D wkrótce poza Japonią

Smartfony Sharp z ekranami 3D wkrótce poza Japonią
Jakub Płaza
17.11.2010 14:00, aktualizacja: 17.11.2010 15:00

Sharp bardzo poważnie potraktował temat smartfonów z ekranami 3D. Wiemy o tym nie od dziś. Na początku 2011 roku planowana jest ich ekspansja na inne, oczywiście, największe i najliczniejsze światowe rynki. Mowa tutaj o Stanach Zjednoczonych, Chinach oraz Indiach.

Oryginalnymi gadżetami najwcześniej pobawią się Japończycy. Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni będą mogli je zakupić jeszcze w grudniu tego roku. Producent planuje poważnie zwiększenie swoich wpływów na rodzimym rynku.

Celem jest osiągnięcie 30% udziału i sprzedaż ponad 5 milionów urządzeń tego typu rocznie. Aby to zrealizować, koncern planuje zmiany w internetowej dystrybucji sprzętu. Na wiosnę przyszłego roku oferta wzbogaci się o wszystkie smartfony producenta.

W komentarzach do jednego z poprzednich wpisów pisaliście, że Japończycy chętnie sięgają po rodzime produkty. Jeżeli faktycznie tak jest, telefony 3D Skarpa mają ogromne szanse na marketingowy sukces. Ciekawi mnie, jak popularna stanie się sama technologia 3D w urządzeniach mobilnych.

Źródło: mainichi

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)