SnappyApp [giveaway]

SnappyApp [giveaway]
Zbyszek Kowal

16.04.2012 05:00, aktual.: 16.04.2012 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiaj dla odmiany nie mamy promo kodów dla użytkowników iPhone'ów lub iPadów. Nadszedł czas na coś specjalnego dla miłośników Mac OS-a. Poznajcie i wygrajcie SnappyApp, przyjazny program do robienia zrzutów ekranu na Waszych Makach.

Cóż jest tak wyjątkowego w SnappyApp, że wyróżnia się on na tle innych programów do robienia zrzutów ekranu? Otóż aplikacja Nextwave Software pozwala przypiąć wykonany zrzut do pulpitu, tak aby służył od razu po wykonaniu obrazka.

Obraz

Bardzo fajne narzędzie do szybkiego zapamiętywania krótkich wiadomości, obrazków czy też części konwersacji. Zrzucone rzeczy łatwo udostępnić znajomym za pomocą kilku przydatnych funkcji. Program można pobrać z Mac App Store za cenę 1,59 euro.

GIVEAWAY

Dzięki uprzejmości producenta mamy do rozdania 10 promo kodów na opisaną powyżej aplikację. Wystarczy, że w komentarzu pod wpisem napiszecie „Chcę SnappyApp”. Pierwsze dziesięć wpisów nagrodzimy po jednym kodzie. Kto pierwszy ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest co najmniej darmowe konto.

Wygrałeś i nie wiesz, jak zrealizować promo kod? Skorzystaj z naszego miniporadnika.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)