Sony Ercisson Xperia X10 oraz Elm w Erze! [cena]

Sony Ercisson Xperia X10 oraz Elm w Erze! [cena]

Sony Ercisson Xperia X10 oraz Elm w Erze! [cena]
Mateusz Żołyniak
02.05.2010 10:00, aktualizacja: 02.05.2010 12:00

Już od tego czwartku (22.04.2010 r.) w ofercie sieci Era pojawią się dwa nowe telefony Sony Ericssona. Będą nimi high-endowa Xperia X10, która dopiero co trafiła do sprzedaży na naszym rynku oraz ekologiczny Elm.

Oto, jak Era reklamuje dwa nowe modele:

Xperia X10 to pierwszy model firmy Sony Ericsson, który pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Dzięki temu użytkownik ma nieograniczoną możliwość personalizacji urządzenia. Ułatwią to aplikacje dostępne w aparacie, jak również wiele nowych, które można zainstalować z Google Market. Xperia X10 oferuje nowatorskie podejście do korzystania z serwisów społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter, dzięki aplikacji Timescape. Pozwala ona na zarządzanie wszystkimi wiadomości z jednego miejsca. Całość uzupełniona jest przez aparat fotograficzny 8Mpix oraz duży, 4-calowy wyświetlacz. Wydajną pracę urządzanie zapewnia procesor Snapdragon 1GHz.

Xperia X10 dostępna jest już w dedykowanych abonamentach (85 zł i 145 zł miesięcznie) sieci Era z pakietem danych o wielkości 500MB. Model można kupić zarówno w abonamentach na 24 miesiące jak i 36 miesięcy, gdzie jego cena wynosi odpowiednio:

(taryfa - cena)

Abonament 85 zł na dwa lata - 499 zł

Abonament 85 zł na trzy lata - 299 zł

Abonament 145 zł na dwa lata - 199 zł

Abonament 145 zł na trzy lata - 1 zł

Poza pakietem danych użytkownicy dostaną także pakiet minut/SMS-ów o wielkości 120/360 (przy 85 zł miesięcznie) lub 280/840 (przy 145 zł miesięcznie). Oferta jest bardzo korzystna i można zastanowić się na kupnem Xperii X10 w Erze.

Elm
Elm

Elm to kolejny telefon firmy Sony Ericsson z serii Green Heart, która charakteryzuje się szczególną dbałością o środowisko. Wykonany został z plastików poddanych recyklingowi, bez stosowania niebezpiecznych substancji chemicznych. Telefon posiada bogaty zestaw funkcjonalności, wśród których warto wymienić funkcję redukcji szumów otoczenia podczas rozmowy. Dzięki niej, rozmówca jest dobrze słyszalny nawet wtedy, gdy rozmawia w głośnym otoczeniu. Pre-instalowna aplikacja NaviExpert umożliwia korzystania z nawigacji GPS. Aplikacje Facebook oraz Twitter zapewniają stały kontakt ze znajomymi.

Sony Ericsson Elm jest już dostępny we wszystkich ofertach Ery wraz z nawigacją NaviExpert. jego cena w większości z nich to 1zł.

Źródło: informacja prasowa Era

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)