Sony Ericsson dementuje plotki na temat tabletów oraz Windows Phone 7

Sony Ericsson
Sony Ericsson
Tomasz Hamryszak

19.11.2010 19:20, aktual.: 19.11.2010 20:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ciągu ostatnich tygodni dociera do nas sporo nieoficjalnych informacji na temat marki Sony Ericsson. Głównie za sprawą Eldara Murtazina, który wspominał o 7 przyszłych telefonach, wśród których zabrakło urządzeń opartych na Windows Phone 7. Co na ten temat ma do powiedzenia oficjalne stanowisko?

Pierre Perron, prezes francuskiego oddziału Sony Ericsson, potwierdził, że rozmowy z Microsoftem na temat wdrażania ich systemu wciąż trwają. Zaznaczył jednocześnie, że system Windows Phone 7 niesie ze sobą spore ograniczenia, dlatego też mało prawdopodobne jest, aby Sony Ericsson zdecydował się na jego wprowadzenie w swoich smartfonach.

Jak podkreślił prezes, Sony Ericsson nie chce konkurować z pozostałymi producentami jedynie pod względem designu oraz ceny. Jak wiadomo, marka ta zawsze wyróżniała się własną nakładką systemu, a dobrymi przykładami tego są Android oraz Symbian.

Zasmucić niektórych może informacja, że w najbliższym czasie raczej nie zobaczymy żadnego tabletu Sony Ericssona. Pierre Perron po raz kolejny podkreśla indywidualizm, jakim kieruje się marka, twierdząc, że nie zamierzają naśladować Samsunga oraz LG, które - zgodnie z trendem wyznaczonym przez Apple'a - wkraczają na rynek ze swoimi tabletami.

Jak myślicie? Czy taki indywidualizm wyjdzie marce na dobre?

Źródło: slashgear

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)