Sony Ericsson LiveView dostanie aktualizację oprogramowania

Sony Ericsson LiveView
Sony Ericsson LiveView
Tomasz Hamryszak

22.12.2010 10:02, aktual.: 22.12.2010 11:02

Mikrowyświetlacz oferowany przez Sony Ericssona jest dostępny na polskim rynku od dobrych kilku tygodni. Ten niedrogi gadżet zyskał zaskakująco sporo nabywców, wśród których znalazły się również osoby dotknięte drobnymi problemami związanymi z działaniem LiveView. Na szczęście producent obiecał usunąć wszystkie niedogodności.

Na oficjalnym blogu producenta potwierdzono, że Sony Ericsson LiveView w styczniu 2011 roku dostanie aktualizację oprogramowania, które dostępne będzie za pośrednictwem programu Sony Ericsson Service Update. W Sieci pojawiały się plotki dotyczące tego, że mikrowyświetlacz nie ma możliwości aktualizacji, co oczywiście jest nieprawdą.

Część użytkowników skarżyła się na problemy związane z połączeniem telefonu z LiveView czy późniejszą utratą łączności. Sony Ericsson zapowiedział, że sprawdzi wszystkie te informacje, a zespół jest w trakcie szukania przyczyny błędu. Niektóre z problemów związanych z LiveView mogą zostać rozwiązane poprzez aktualizację aplikacji w smartfonie odpowiedzialnej za połączenie obu urządzeń. Update ten ma pojawić się już niebawem, a więc warto co jakiś czas zaglądać do Android Marketu.

Sony Ericsson LiveView cieszy się sporą popularnością i jest bardzo chętnie wspierany przez deweloperów. Już teraz dostępnych jest wiele pluginów rozszerzających funkcjonalność mikrowyświetlacza, który powinien współpracować z każdym smartfonem wyposażonym w system operacyjny Android 2.1 i wyżej.

Najciekawsze rozszerzenia:

  • LiveView™ HTC Music plug-in – wtyczka do obsługi muzyki na telefonach HTC.
  • Gmail for LiveView™ - czytnik poczty e-mail.
  • LiveView™ PowerAMP  - uniwersalny kontroler odtwarzacza.
  • LiveView™ Weather plug-in – pogoda.
  • Calendar plug-in – podgląd kalendarza.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)