Sony Ericsson LiveView od 19 listopada na Wyspach

Sony Ericsson LiveView od 19 listopada na Wyspach04.11.2010 18:32
Sony Ericsson LiveView
Sony Ericsson LiveView
Tomasz Hamryszak

Przeszło miesiąc temu Sony Ericsson pokazał światu swój najnowszy mikrowyświetlacz przeznaczony do współpracy ze smartfonami opartymi na Androidzie. Już za dwa tygodnie urządzenie może trafić w ręce pierwszych klientów.

Sprzedaż gadżetu rozpoczyna się 19 listopada i w pierwszej kolejności LiveView będzie dostępny w internetowym sklepie Play.com w cenie 49,99 funtów z wliczoną dostawą (218 zł). Jak twierdzi sprzedawca, sugerowana cena producenta to 59,99 funtów.

Data wypuszczenia na rynek Sony Ericsson LiveView była w dużej mierze uzależniona od aktualizacji Androida w telefonach Xperia. Nowy gadżet do komunikacji z słuchawką wymaga wersji systemu 2.0 lub wyższej. Za dwa tygodnie prawie wszystkie modele szwedzko-japońskiego producenta będą pracować pod kontrolą Androida 2.1, a więc nic już nie stoi na przeszkodzie we wprowadzaniu nowego akcesorium do sprzedaży.

Pełen zestaw powinien zawierać:

  • Sony Ericsson LiveView™;
  • uchwyt;
  • opaskę na nadgarstek;
  • ładowarkę MicroUSB;
  • podręcznik użytkownika.
Sony Ericsson LiveView
Sony Ericsson LiveView

Należy pamiętać, że do współpracy z  takimi telefonami, jak Sony Ericsson Xperia X10, X10 mini/mini pro, konieczna jest aktualizacja systemu. Na chwilę obecną tylko model X8 nie będzie obsługiwany przez nowy gadżet, lecz sytuacja ta powinna się zmienić jeszcze do końca tego roku.

LiveView pracować będzie również z pozostałymi telefonami opartymi o system Android – wystarczy pobrać odpowiednią aplikację z Android Marketu.

Źródło: unwiredview

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)