Sony Ericsson na zawsze odmieni muzykę?

Sony Ericsson na zawsze odmieni muzykę?

sonylogoericsson
sonylogoericsson
Paweł Żmuda
15.09.2009 14:00, aktualizacja: 15.09.2009 16:00

Firma Sony Ericsson przechodzi właśnie spore transformacje. Najpierw zmieniono szefa spółki, później logo, a teraz firma chce na zawsze zmienić komórkową muzykę. Na internetowej stronie Sony Ericsson znajduje się zapowiedź nowej kampanii marketingowej, która ma zrewolucjonizować sposób słuchania muzyki. Start kampanii zapowiedziano na przyszły poniedziałek (21.09). Ale już teraz możemy zastanowić się co to będzie.

Niestety, animacja na stronie Putyourearsincontrol nie jest zbyt dobrą wskazówką. Czy chodzi o nową komórkę? Możemy jedynie domyślać się, że marketingowcy koncernu planują przedstawienie nowego, dotykowego modelu linii Walkman. Równie prawdopodobne wydaje się być przedstawienie opartego o Androida modelu Rachael, który wyposażony ma być w gniazdo jack 3,5 mm. Miejmy nadzieję, że chodzi o premierę nowego modelu, a nie jakieś nowe muzyczne akcesoria. Z drugiej strony, czy kolejny telefon będzie zapowiadaną rewolucją?

Wszyscy, którzy chcą jako pierwsi przekonać się czym zaskoczy nas zapowiadane przez Sony Ericsson wiekopomne wydarzenie, mogą zarejestrować się pod tym adresem, by jako na żywo obejrzeć webcast z szykowanych przez SE, przełomowych dla świata momentów.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)