Sony Ericsson U5i zatwierdzony przez FCC

sonylogoericsson
sonylogoericsson
Katarzyna Pura

24.12.2009 17:00, aktual.: 24.12.2009 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności (FCC) wpłynął wniosek o zatwierdzenie nieznanego nam do tej pory Sony Ericssona U5i. Jest to dość tajemniczy model, gdyż oprócz jego kodowej nazwy, tak naprawdę nie wiemy o nim nic. Nie znając żadnych szczegółów, jak zawsze pojawia się mnóstwo domysłów.

Miesiąc temu redaktorzy portalu Cellpassion dotarli do specyfikacji U5i. Według nich, na pokładzie tego modelu powinniśmy znaleźć wyświetlacz o rozdzielczości 640 x 360 pikseli oraz aparat 2 Mpix. Całość ma się opierać na Symbianie - najprawdopodobniej piątej edycji.

Śledząc ostatnio stosowane przez producenta nazewnictwo, można się lekko zagubić. Do tej pory poznaliśmy z górnej półki: Satio o kodowej nazwie U1 oraz Aino - U10. Lecz największą uwagę, w tym przypadku, powinniśmy zwrócić na Sony Ericssona Kurara, którego znamy również jako U5. Model ten może się pochwalić aparatem o rozdzielczości 8 Mpix.

Sami widzicie, że na razie trudno cokolwiek powiedzieć o U5i. Może się okazać, że ten telefon będzie po prostu gorszą, a co za tym idzie tańszą wersją U5.

Źródło: Engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)