Sony Ericsson Xperia arc – prezentacja funkcji aparatu [wideo]

Strona głównaSony Ericsson Xperia arc – prezentacja funkcji aparatu [wideo]
19.01.2011 09:00
Sony Ericsson Xperia arc
Sony Ericsson Xperia arc
Tomasz Hamryszak
Tomasz Hamryszak

Model Xperia arc to bez wątpienia jeden z najciekawszych smartfonów Sony Ericssona w ciągu ostatnich miesięcy. Z niecierpliwością czekamy na informacje o jego dostępności, a w międzyczasie oficjalny blog tego producenta zaserwował nam przegląd funkcji aparatu, a także prezentację jego możliwości fotograficznych.

Aparat wykorzystany w Xperii arc został wyposażony w 8-megapikselową matrycę Exmor R, która jest produkowana przez markę Sony. Jak zapewnia producent, dzięki nowej technologii wykorzystanej do jej stworzenia nowy Sony Ericsson znacznie lepiej radzi sobie podczas fotografowania i filmowania słabiej oświetlonych scen.

Poniżej znajduje się wspomniana wcześniej prezentacja funkcji aparatu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że cały klip jest nagrywany Sony Ericssonem Xperia arc, a więc jednocześnie mamy tutaj małą próbkę możliwości kamery tego smartfona.

Xperia arc - Camera Improvements

Szybkość aparatu nowego Sony Ericssona robi wrażenie. Na pochwałę zasługuje nie tylko sprawnie działający tryb autofocus, ale także to, z jaką prędkością mogą być wykonywane kolejne zdjęcia. Miejmy nadzieję, że również jakość wykonywanych fotografii będzie stała na wysokim poziomie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)