Sony Ericsson Xperia arc w Erze!

Sony Ericsson Xperia arc w Erze!

SE Xperia arc - multimedia
SE Xperia arc - multimedia
Mateusz Żołyniak
31.03.2011 10:32, aktualizacja: 31.03.2011 12:32

Dzisiaj sieć Era poinformowała oficjalnie, że już od 4 kwietnia w jej ofercie będzie dostępny stylowy smartfon Sony Ericssona z Androidem 2.3 Gingerbread. Tak tak, chodzi oczywiście o Xperię arc.

Niestety, szczegółowy cennik Sony Ericssona Xperia arc w Erze nie został jeszcze ujawniony. Nastąpi to zapewne w poniedziałek i wtedy też zaktualizuję informacje o jego dostępności.

Oto jak Era prezentuje Xperię arc:

Telefon wyróżnia się atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem i wieloma funkcjonalnościami. Jak na urządzenie, które daje tak wiele możliwości jest niezwykle płaski (tylko 8,7 mm!) i lekki, co jest jego wielką zaletą.

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest duży, 4,2–calowy wyświetlacz Reality Display z technologią Sony Mobile BRAVIA Engine, która zapewnia doskonałą jakość wyświetlania obrazu. Aparat 8,1 Mpix z czujnikiem Exmor R pozwala na robienie wysokiej jakości zdjęć oraz kręcenie filmów HD nawet przy słabym oświetleniu. Potem można wyświetlić je na telewizorze, dzięki wbudowanemu wejściu HDMI lub umieścić na Facebooku. Jest to łatwe, ponieważ telefon posiada aplikację Facebook oraz aplikację Timescape, która w jednym miejscu pokazuje całą komunikację z wybraną osobą. Szybkość działania urządzenia zapewnia procesor 1GHz.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)