Sony Ericsson Xperia arc z Androidem 2.4 [wideo]

Strona głównaSony Ericsson Xperia arc z Androidem 2.4 [wideo]
06.01.2011 19:40
Sony Ericsson Xperia arc
Sony Ericsson Xperia arc
Tomasz Hamryszak
Tomasz Hamryszak

Zapewne wszyscy wiedzą, że ostatni model szwedzko-japońskiej spółki – Xperia arc będzie dostępny w sprzedaży z dotychczas najnowszą wersją systemu od Google, czyli 2.3 Gingerbread. W Internecie pojawiło się jednak zdjęcie prototypu Sony Ericssona z jeszcze nowszą wersją tego systemu na pokładzie.

Na zdjęciach zamieszczonych przez jeden z zagranicznych serwisów możemy zobaczyć Xperię arc pracującą pod kontrolą Androida 2.4, który tak jak wersja 2.3 występuje pod nazwą Gingerbread. Podobna sytuacja miała miejsce przy wersjach systemu 2.0 i 2.1, które to obie zostały nazwane Eclair.

Identyczne nazewnictwo może sugerować niewielką ilość zmian jakie wprowadzać będzie nowy system. Według źródła, nowa wersja wprowadza kilka dodatkowych animacji, uaktualniony odtwarzacz oraz redukcję szumów dostępną podczas rozmowy. Ponadto telefon posiadał funkcję wideochatu, która nie była jednak dostępna dla prototypu.

#CES | Android OS 2.4 auf Sony Ericsson Xperia arc | BestBoyZ

Najwidoczniej firma Sony Ericsson wzięła sobie do serca błędy popełniane w przeszłości i tym razem nie zamierza ograniczać swoich klientów poprzez brak aktualizacji. Informację tą potwierdzili przedstawiciele marki na targach CES 2011. Nowy interfejs urządzeń Xperia został przebudowany tak, aby możliwa była jak najszybsza aktualizacja systemu.

Źródło: GSMArena

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)