Sony Ericsson Xperia duo – nowe zdjęcia

Strona głównaSony Ericsson Xperia duo – nowe zdjęcia
10.01.2011 09:00
Sony Ericsson Duo
Sony Ericsson Duo
Tomasz Hamryszak
Tomasz Hamryszak

Całkiem niedawno prezentowaliśmy Wam pierwsze zdjęcia następcy jednego z miniaturowych Androidów Sony Ericssona. W Sieci pojawiły się jednak nowe grafiki, dzięki którym wiemy już, że mamy do czynienia z nową wersją Xperii X10 mini pro, która na rynku powinna się pojawić pod nazwą Xperia duo.

Sony Ericsson Xperia duo - według niepotwierdzonych informacji - pojawi się na rynku z procesorem Qualcomm MSM7230 o taktowaniu 800 MHz lub 1 GHz oraz układem Adreno 205. Na pokładzie miniaturowego smartfona znalazło się również 384 MB pamięci RAM. Całość będzie pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 2.3/2.4 Gingerbread.

Nowa Xperia z pewnością wyróżnia się odmienionym designem. Zamiast srebrnych przycisków nowe klawisze nawigacyjne zostały estetycznie wbudowane w przedni panel na wzór odtwarzaczy Sony Walkman. Zmianie uległa również wysuwana klawiatura QWERTY. Poprzedni model był wyposażony w uproszczony układ 4 x 10 klawiszy, Xperia duo dzięki 11 kolumnie została wzbogacona o przyciski kierunkowe.

Sony Ericsson Xperia Duo
Sony Ericsson Xperia Duo

Tył nowego urządzenia może do złudzenia przypominać swojego poprzednika. Elementem, który wyróżnia Xperia duo, jest nadruk „HD”, który świadczy o możliwości nagrywania filmów w standardzie 720p. Na oficjalną prezentację niewielkiej Xperii będziemy musieli poczekać do 13 lutego, kiedy to Sony Ericsson w przeddzień targów MWC ogłosi nowe modele.

Źródło: IT168

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)